E-mail адреса
Лозинка
 
Ја заборавивте Вашата лозинка? ?
E-mail адреса
Live Chat
Контакт телефон
Хрватска
+385 21 456-456
Работно време
Пон - Пет
08:00h - 20:00h
Саб
08:00h - 14:00h

Сакате да одите на одмор во Хрватска?

Приватно сместување
 • Приватно сместување
 • Хотели
 • Туристички населби
 • Чартер пловила
 • Светилници
 • Rent a car

Екстремно ефтино сместување во Хрватска бидејќи попустите се собираат!

Прв пат сте со нас?

до 10% акциски попуст на одбрано сместување
до 50% враќање на износот за сместувањето во случај на дожд
до 20% намалени цени на апартмани во предсезоната
Сите попусти

Враќате ни се? Добивате повеќе!

до 10% попуст за верност на сите апартмани
до € 76,00 враќање на трошоците за гориво
до € 90,93 враќање на трошоците за автопат
Сите бенефиции

Водич низ Хрватска

 Ривиера Умаг

Ривиера Умаг

Во северозападниот дел на Хрватска се наоѓа преубавата Ривиера Умаг. Најдете се лице в лице со тениските ѕвезди и "ноќните птици" од сите страни на светот, уживајте подеднакво во природните чуда и дела од човечка рака, бидете дел од ... Водич: Ривиера Умаг

Блог за Хрватска

НАЈ-Хрватска!

 НАЈ-Хрватска!

Најдобри плажи на светот! 15-ти најдобар град во Европа! 3-ти најубав водопат во светот! – светските интернет ...

Гостите за нас

“ODMOR POMINAT NA 04-08-2008g. :smile:vaka treba sekoj da se oseka koga bi otisol na odmor, no neznam dali bi bil so nasmevka na liceto ako samiot smestaj ne e kako sto treba ili kakov sto ste posakuvale! zatoa ovoj apartman moze da gi ispolni vasite zelbi i potrebi. APARTMANOT ima se sto e potrebno za da se osekas prekrasno i da uzivas vo samiot odmor.APARTMANOT ima kablovska, klima, ful kujna...”

Nikolova (A-4325-a, 16.6.09)

Вести

:

Зошто Adriatic.hr?

Adriatic.hr - Нашата зграда 16 години искуство
 • 12.970 сместувачки единици, во директен договор со изнајмувачите
 • 511.078 ноќевања во 2014.
 • 93 работници во 2014.
 • Изворни говорници - 16 јазици
 • Бесплатен телефон од 22 држави
Adriatic.hr тим Adriatic.hr тим
Adriatic.hr користи "колачиња" за да овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на користење на нашите интернетски страници, се сложувате со нивно користење. Дознајте повеќе... Затвори