E-mail адреса
Лозинка
 
Ја заборавивте Вашата лозинка? ?
E-mail адреса
Live Chat
Контакт телефон
Хрватска
+385 21 456-456
Работно време
Пон - Пет
08:00h - 16:00h

Водич - Остров Vis

Бараj:

Понуда

-
Milna Апартмани 2461

Milna

од € 52,00
по ден

Rukavac Апартмани 8920

Rukavac

од € 33,00
по ден

Milna Апартмани 8895

Milna

од € 64,00
по ден

Komiža Апартмани 2916

Komiža

од € 62,00
по ден

Podhumlje Куќа за одмор 8852

Podhumlje

од € 62,00
по ден

Види ги сите објекти

Остров Vis

Положба на местото на картата
Adriatic.hr
Poljička cesta 26
21000 Split, Хрватска
tel: +385 21 456-456
fax: +385 21 456-789
gsm: +385 91 234-5641
e-mail: info@adriatic.hr
ОИБ: 16364086764
ID: HR-AB-21-020038491
Плаќањето е осигурано со SSL енкрипција
Generiranje: s | XML: s | PHP: s
Memorija: MB | Host: | XML Service(0)
Adriatic.hr користи "колачиња" за да овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на користење на нашите интернетски страници, се сложувате со нивно користење. Дознајте повеќе... Затвори