E-mail адреса
Лозинка
 
Ја заборавивте Вашата лозинка? ?
E-mail адреса
Live Chat
Контакт телефон
Хрватска
+385 21 456-456
Работно време
Пон - Пет
08:00h - 16:00h

Сакате да одите на одмор во Хрватска?

Приватно сместување
 • Приватно сместување
 • Хотели
 • Туристички населби
 • Чартер пловила
 • Светилници
 • Rent a car

Водич низ Хрватска

 Островот Брач

Островот Брач

Брач е остров кој на гостите им нуди незаборавни моменти. Убавините кои ги нуди Брач секогаш се опишуваат во суперлатив – најголем остров, најубави плажи на Јадранот, едно од најстарите археолошки наоѓалишта... Овие описи ќе оживеат пред ... Водич: Островот Брач

Блог за Хрватска

Далмација и УНЕСКО во љубовна приказна

 Далмација и УНЕСКО во љубовна приказна

Единствената убавина на материјални и нематеријални наследства ќе ве освои со приказната која ја напиша УНЕСКО на ...

Плитвички езера 3ти најубави водопади во светот

Плитвички езера 3ти најубави водопади во светот

Многумина веќе оддамна знаат дека Плитвичките езерва се една од најубавите природни атракции на светот. Најдобра ...

Гостите за нас

“ODMOR POMINAT NA 04-08-2008g. :smile:vaka treba sekoj da se oseka koga bi otisol na odmor, no neznam dali bi bil so nasmevka na liceto ako samiot smestaj ne e kako sto treba ili kakov sto ste posakuvale! zatoa ovoj apartman moze da gi ispolni vasite zelbi i potrebi. APARTMANOT ima se sto e potrebno za da se osekas prekrasno i da uzivas vo samiot odmor.APARTMANOT ima kablovska, klima, ful kujna...”

Nikolova (A-4325-a, 16.6.09)

Вести

:

Зошто Adriatic.hr?

Adriatic.hr - Нашата зграда 15 години искуство
 • 745 сместувачки единици, во директен договор со изнајмувачите
 • 503.970 ноќевања во 2013.
 • 115 работници во 2013.
 • Изворни говорници - 16 јазици
 • Бесплатен телефон од 22 држави
Adriatic.hr тим Adriatic.hr тим
Adriatic.hr
Poljička cesta 26
21000 Split, Хрватска
tel: +385 21 456-456
fax: +385 21 456-789
gsm: +385 91 234-5641
e-mail: info@adriatic.hr
ОИБ: 16364086764
ID: HR-AB-21-020038491
Плаќањето е осигурано со SSL енкрипција
Generiranje: s | XML: s | PHP: s
Memorija: MB | Host: | XML Service(0)
Adriatic.hr користи "колачиња" за да овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на користење на нашите интернетски страници, се сложувате со нивно користење. Дознајте повеќе... Затвори