Radno vrijeme Icon clock Knjiga gostiju Icon guestbook Kontakt Icon phone

Jednosobni apartman uz plažu Krk A-5399-a

Plaža10 mod plaže

Opis smještajne jedinice

Apartman A-5399-a nalazi se na prvom katu i prostire se na 44 m² unutarnjeg prostora, uz dodatnu terasu od 6 m² s pogledom na more. Smještaj je pogodan za do 4 osobe, s krevetima raspoređenima u jednoj spavaćoj sobi i dnevnom boravku. U spavaćoj sobi nalazi se klima-uređaj, što omogućuje ugodan boravak tijekom cijelog odmora.

Gostima su na raspolaganju standardni Wi-Fi, satelitska televizija i privatna kuhinja s osnovnim posuđem te aparatom za kavu. U apartmanu su osigurani posteljina, toaletni pribor, ručnici za kupaonicu, sušilo za kosu i glačalo za odjeću. Na raspolaganju je i besplatno privatno parkiralište, kao i fiksni roštilj u vanjskom prostoru od 100 m² s prostorom za sjedenje.

Lokacija na rivijeri Krk, u mjestu Krk, omogućuje brz pristup moru koje je udaljeno samo 10 m, dok se šljunčana plaža također nalazi na 10 m. Pješčana plaža udaljena je 982 m, a do centra mjesta ima 900 m. Objekt je dostupan automobilom, što olakšava dolazak i planiranje izleta po Kvarneru.

Gosti su ocijenili apartman prosječnom ocjenom 4,5 od 5, dok je domaćin dobio najvišu ocjenu 5 od 5. Komunikacija s domaćinom moguća je na njemačkom, engleskom, mađarskom, talijanskom i hrvatskom jeziku, što dodatno olakšava boravak i pruža osjećaj dobrodošlice. Ovaj apartman nudi praktičnost i udobnost za opuštajući odmor uz more.

PrikažiPrikaži na karti
Mjesto5.0
Plaža5.0

Detalji o prostorijama

Ukupna površina50 m2

Ulaz

Ulaz dijeli sa smještajnom jedinicom AS-5399-a

Dnevni boravak

10 m2
Ležaj1 x Kauč
Kapacitet prostorije2

Prostorija je povezana:

S prostorijom Terasa

Blagovaonica

6 m2

Kuhinja

3 m2
Čajna kuhinja
Ima hladnjakHladnjak
Ima sudoperSudoper
Ima štednjakŠtednjak

Cjenik i raspoloživost

Cijene za kapacitet:

Odaberi datum dolaska

Dolazak - Odlazak

Dolazak

-

Odlazak

-

svibanj 2026
lipanj 2026

Cijene su umanjene za:

First minute
First minute

-10% Vrijedi do 31. 05. 2026.

Cijene se dodatno umanjuju za:

Popust na duži boravak
Akcija 14=13

na boravak do 31. 12. 2026.

Uključeno u cijenu

WiFi Internet

Parkirno mjesto*

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

*Potrebno provjeriti raspoloživost

Opcionalni dodatni troškovi

Plaćanje na licu mjesta, samo u slučaju da ih koristite
Ima klima uređaj
Klimatizacija

10 € po danu

🏡Smještajne jedinice u objektu

Ukupno smještajnih jedinica

2

Apartmani

1

Studio Apartmani

1

Odabrano

Jednosobni apartman uz plažu A-5399-a

Površina - smještaj44 m2 + 6 m2
Etaža - smještajI kat (Potkrovlje, dvoetažna)
Broj spavaćih soba - smještaj1
Broj kupaonica - smještaj1
Kapacitet2 + 2

od 150,00 €

od 135,00 €

Gosti0

odrasli0

Odabrano

Studio apartman uz plažu AS-5399-a

Površina - smještaj19 m2 + 10 m2
Etaža - smještajPrizemlje
Broj spavaćih soba - smještaj1
Broj kupaonica - smještaj1
Kapacitet2

od 134,00 €

od 120,60 €

Gosti0

odrasli0

Recenzije

Smještaj 4.5

Domaćin 5.0

Anonimno

4

5

28. 10. 2024.

A-5399-a

Apartman je na fantastičnoj lokaciji, blizu centra grada i plaže. Pogled je izvrstan, vlasnik je ljubazan, fleksibilan i uslužan. Apartman nije najmoderniji, ali je čist i opremljen. Bili smo izvan sezone, mogu zamisliti da je područje i plaža ljeti velika gužva, ali u ovo vrijeme (sredina listopada) je nenadmašno. Svakako ćemo se vratiti ako budemo mogli.

Dogan Dincer

5

5

17. 09. 2023.

A-5399-a

Ako želite luksuz s pet zvjezdica, postoje i druga mjesta u gradu, ali ako želite najbolju lokaciju, bez sumnje, ovom apartmanu se ne može mjeriti. Zaboravite blizu, zapravo je na plaži s pogledom na zaljev i stari grad Krk. U krugu od 50 metara nalazi se izvrstan restoran koji također ima izvrstan pogled i veliki jelovnik. Laganih 10 minuta hoda do grada i trgovine. Drugi put smo ovdje, što bi trebalo puno reći. Sjajni domaćini i dobro iskustvo pri rezervaciji putem Adriatic.hr.

Dogan Dincer

5

5

17. 09. 2021.

A-5399-a

Lokacija

KrkKrk

PrikažiPrikaži na karti

Okruženje

Objekt se nalazi pored glavne ceste

Moguć pristup automobilom

Makadam

40 m

Objekt se nalazi u relativno tihom okruženju

Objekt se nalazi na osami

Objekt je okružen zelenilom

Udaljenosti

Plaža

Plaža

10 m

More

More

10 m

Trgovina

Trgovina

300 m

Restoran

Restoran

100 m

Centar

Centar

900 m

Bankomat

Bankomat

600 m

Plaže

Važne informacije

Uključeno u cijenu

WiFi Internet

Parkirno mjesto

Potrebno provjeriti raspoloživost

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

Opcionalni dodatni troškovi

Plaćanje na licu mjesta, samo u slučaju da ih koristite

Klimatizacija

10 €po danu

Check-in

od 14:00h

Check-out

do 10:00h

Dolazak

Datum

Odlazak

Datum

Gosti

Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)