Studio apartman s bazenom uz plažu Molunat, Dubrovnik AS-3544-a
Plaža20 mod plaže





Studio AS-3544-a nalazi se na III katu objekta uz more u mjestu Molunat, na rivijeri Dubrovnik, regija Južna Dalmacija. Ovaj studio površine 24 m² idealan je za dvoje, a terasa od 6 m² pruža pogled na more. Uživaj u opuštanju na terasi ili zajedničkom vanjskom prostoru od 100 m² s prostorom za sjedenje, bazenom i ležaljkama.
Studio je klimatiziran, ima standardni Wi-Fi i satelitsku televiziju. Kuhinja je opremljena osnovnim posuđem, a na raspolaganju su posteljina, ručnici, toaletne potrepštine, sušilo za kosu, glačalo i daska za glačanje. Gostima je dostupno besplatno privatno parkiralište, fiksni roštilj, bicikl, dječji krevetić, suncobran i mogućnost priveza broda. Doručak je također dostupan.
Do mora i plaže imaš samo 20 m, a pješčana plaža udaljena je 172 m. Do centra Cavtata je 26 km. Do plaže vodi 29 stepenica, a objekt je dostupan automobilom. Studio je pet-friendly, uz dodatnu naknadu za kućne ljubimce.
Gosti su ocijenili studio i domaćina s 5 od 5. Komunikacija s domaćinom moguća je na njemačkom, engleskom, talijanskom i hrvatskom jeziku. Ovdje možeš uživati u jednostavnom odmoru uz more, s praktičnim sadržajima i svim potrebnim informacijama za ugodan boravak.
Prikaži na kartiUlaz
Poseban ulaz
Blagovaonica
5 m2Kuhinja
3 m2Spavaća soba
14 m2Prostorija je povezana:
S prostorijom Kupaonica
Cijene za kapacitet:
Odaberi datum dolaska
Dolazak - Odlazak
Dolazak
-
Odlazak
-
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dječji krevetić*
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto*
Vez za čamac*
Najam bicikla
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
*Potrebno provjeriti raspoloživost
Prikazane cijene važe za noćenje u odabranoj smještajnoj jedinici za gore navedeni broj osoba i za broj noćenja duži od 3.
Turistička pristojba je uključena u cijenu te se ne naplaćuje dodatno
Ukupno smještajnih jedinica:
8Apartmani
6
Studio Apartmani
2
Smještaj 5.0
Domaćin 5.0
Peter Mader
5
5
04. 10. 2025.
AS-3544-a
Vrlo ljubazan i uslužan operater hotela.
Roberto Faini
4
5
07. 09. 2019.
A-3544-a
Kolovoza 2019. Odlična lokacija s izuzetnim pogledom na more. Dobro opremljen apartman (zajedno s "normalnim", a ne "mini" figurama i dvije kupaonice). Satelitska TV s talijanskim programima (nikad nije pogledana, ali mislim na to) i dobrim wi-fi signalom (koji se često deklarira samo u apartmanima u Hrvatskoj). Svi rade. Ne bi škodilo nekoliko malih (ponavljam „sitnih“) rasporeda vrata i namještaja, ali nismo kod Hiltona i ne bismo trebali živjeti mjesecima. Vlasnik prisutan i vrlo ljubazan. Štoviše, nisu sporedni, koji mogu s vama razgovarati i na talijanskom i na engleskom jeziku. Ukratko, sve je u redu. Užasna točka: to nema nikakve veze sa stanom, ali zaljev Molunat je vrlo lijep, ali za pustinjake. 1. napomena: u Hrvatskoj se povlačite na bankomatu u kunama i ne prihvaćate promjenu u eurima koju vam stroj nudi (obično dva puta zaredom). Promjena "slijepog" znači povratak u vašu talijansku banku, što će vam uštedjeti dobrih 10%, a ponekad i više. Vrlo dobra izravna plaćanja (uvijek u kunama) s bankomatom. Druga napomena: u Hrvatskoj su gotovo sve utičnice njemačke sa samo dvije rupe. Ako imate kontracepcije s tropolnim utikačima, ponesite adapter: vrlo ih je teško pronaći na licu mjesta.
Molunat, Dubrovnik
Prikaži na kartiObjekt se nalazi pored lokalne ceste
Između objekta i plaže je lokalna cesta
Objekt se nalazi pored plaže
Broj stepenica od objekta do plaže
29Moguć pristup automobilom
Objekt se nalazi u tihom okruženju
Objekt se nalazi na osami
Objekt je djelomično okružen zelenilom
Plaža
20 m
More
20 m
Trgovina
350 m
Restoran
u sklopu objekta
Centar
26 km - Cavtat
Zračna luka
21 km
Bankomat
11 km
Hitna medicinska pomoć
21 km
Betonske ploče, sike
Nema plićaka
Prirodni hlad
"Privatna" plaža
Tuševi na plaži
Zabavni sadržaji
Plaža pogodna za nudizam (neslužbeno)
Službena nudistička plaža
BESPLATAN otkaz (14 dana do dolaska)
Dječji krevetić
Potrebno provjeriti raspoloživost
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto
Potrebno provjeriti raspoloživost
Vez za čamac
Potrebno provjeriti raspoloživost
Najam bicikla
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
Bazen je dostupan samo u toku sezone
Check-in
od 14:00h
Check-out
do 10:00h
Dozvoljeno pušenje
Dozvoljeni kućni ljubimci
U objektu borave drugi gosti *
Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
* U drugim smještajnim jedinicama, koje mogu, ali i ne moraju biti uključene u ponudu agencije
Dolazak
Datum
Odlazak
Datum
Gosti
Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)
Prijavom možeš ostvariti više pogodnosti
Adriatic.hr
Poljička cesta 26
21000 Split, Hrvatska
Radno vrijeme:
Pon-Pet 08:00-22:00
Ned 14:00-22:00
OIB: 16364086764
ID: HR-AB-21-020038491