Radno vrijeme Icon clock Knjiga gostiju Icon guestbook Kontakt Icon phone

Dvosobna kuća s terasom Uvala Magrovica - Telašćica, Dugi otok K-8122

Plaža200 mod plaže

Opis smještajne jedinice

Kuća može primiti 5 gostiju. Ležajevi su raspoređeni u spavaćim sobama kojih ima 2, unutar 42m2. Gostima je na raspolaganju vlastita terasa za uživanje u toplim ljetnim večerima. Za potpuni užitak i opuštanje tu je i privatni roštilj za goste samo ovog smještaja. U smještajnu jedinicu je dozvoljeno dovesti kućnog ljubimca uz nadoplatu.

PrikažiPrikaži na karti

Robinzonski turizam

Kuće za robinzonski tip turizma su one koje su smještene u udaljenijim uvalama do kojih se često dolazi makadamskim putem ili na malim otočićima. Ponekad su potpuno izolirane bez drugih kuća u blizini, dok u drugim situacijama mogu biti u grupi od nekoliko kuća. Voda je kišnica koja se skuplja u cisternama, struja je obično solarna (12V), kuhalo i hladnjak su na plin. Nema tople vode u kući, a tuševi su često vanjski (u dvorištu) s vodom koja se grije na sunce. Potrebno je racionalno trošiti vodu, te se opskrbiti svim potrebnim prije dolaska jer je najbliža prodavaonica uglavnom vrlo udaljena. Sve kuće imaju sav potreban namještaj i pokućstvo, ali dok su neke vrlo dobro opremljene, u drugima je uređenje više spartanskog tipa. Ako sve ovo gore navedeno za Vas ne predstavlja problem, onda će apsolutni mir i tišina, te priroda i čisto more učiniti Vaš odmor nezaboravnim!

Voda robinzonski smještaj

Voda

  • Iz spremnika (kišnica, cisterna)
Voda - grijanje robinzonski smještaj

Voda - grijanje

  • Solarne ćelije
  • Plinski protočni bojler
Struja robinzonski smještaj

Struja

  • Solarne ćelije (220V)
Ostalo robinzonski smještaj

Ostalo

  • Štednjak je na plin

Detalji o prostorijama

Ukupna površina54 m2

Ulaz

Poseban ulaz 

Blagovaonica

10 m2

Kuhinja

3 m2
Standardna oprema
Ima hladnjakHladnjak
Ima sudoperSudoper
Ima štednjakŠtednjak

Spavaća soba 1

12 m2
Ležaj2 x Krevet
Kapacitet prostorije2

Cjenik i raspoloživost

Cijene za kapacitet:

Odaberi datum dolaska

Dolazak - Odlazak

Dolazak

-

Odlazak

-

prosinac 2025
siječanj 2026

Uključeno u cijenu

WiFi Internet

Parkirno mjesto*

Vez za čamac*

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

*Potrebno provjeriti raspoloživost

Opis objekta

Kuća 8122 u mjestu Magrovica - Telašćica, Dugi otok - Sjeverna Dalmacija udaljena je 130 m od mora. Najbliža plaža ovom smještaju je kamenita. Ova kuća se nalazi u kategoriji "Objekti za miran odmor". Budući da u kući nema drugih apartmana i soba, za vrijeme vašeg ljetovanja bit ćete jedini gosti u kući. Domaćini neće stanovati u kući tijekom vašeg boravka.

U ovoj je kući korištenje Interneta uključeno u cijenu. Dvorište oko kuće je površine 200 m2. Uz ovu kuću možete se koristiti i parkiralištem. Vez za čamac je dostupan, ali ga je potrebno rezervirati unaprijed. Od kuće su vam pješice dostupni: Restoran. Uslužni objekti koji se nalaze na više od kilometar udaljenosti su: Trgovina, Ljekarna, Hitna medicinska pomoć, Bankomat, Noćni klub, Centar. Rezervirani objekt je objekt robinzonskog tipa.

Lokacija

Magrovica - TelašćicaDugi otok

PrikažiPrikaži na karti

Okruženje

Objekt se nalazi pored lokalne ceste

Između objekta i plaže je lokalna cesta

Objekt se nalazi pored plaže

Moguć pristup automobilom

Objekt se nalazi u tihom okruženju

Objekt se nalazi na osami

Objekt je okružen zelenilom

Udaljenosti

Plaža

Plaža

200 m

More

More

130 m

Trgovina

Trgovina

2,7 km

Restoran

Restoran

270 m

Centar

Centar

3 km - Sali

Bankomat

Bankomat

3 km

Hitna medicinska pomoć

Hitna medicinska pomoć

21 km

Plaže

Važne informacije

Besplatan otkaz

BESPLATAN otkaz (120 dana do dolaska)

Uključeno u cijenu

WiFi Internet

Parkirno mjesto

Potrebno provjeriti raspoloživost

Vez za čamac

Potrebno provjeriti raspoloživost

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

Obavezni dodatni troškovi

Plaćanje u gotovini na licu mjesta

Ulaznica u nacionalni park

objekt se nalazi na području Parka prirode Telašćica. Za dolazak u objekt je potrebno kupiti ulaznice (aktualne cijene ulaznica su dostupne na stranici parka)

Trebate znati još

Budući da se objekt nalazi unutar Parka prirode Telašćica, gosti će obavezno morati kupiti ulaznice za park prirode kako bi stigli do objekta.

Check-in

od 14:00h

Check-out

do 10:00h

Dolazak

Datum

Odlazak

Datum

Gosti

Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)