Trosobna kuća uz plažu Bratuš, Makarska K-25055
Plaža10 mod plaže





Novo u ponudi
-5% Ljetni popust
-10% First minute popust
Kuća K-25055 u mjestu Bratuš na Makarska rivijeri nudi ti ugodan smještaj za do sedam osoba na izvrsnoj lokaciji, svega 10 metara od mora i šljunčane plaže. S prostranih 126 m² unutarnjeg prostora i balkonom od 8 m² s pogledom na more, ova kuća pruža dovoljno mjesta za opuštanje i druženje s obitelji ili prijateljima.
Tri spavaće sobe opremljene su klima uređajima koji su uključeni u cijenu, a raspored kreveta omogućuje udoban boravak svima. U kući se nalazi potpuno opremljena kuhinja s osnovnim posuđem, mikrovalnom pećnicom, električnim kuhalom za vodu, aparatom za kavu i perilicom posuđa. Na raspolaganju su ti i perilica rublja, standardni bežični internet, satelitska televizija, glačalo i daska za glačanje, sušilo za kosu, posteljina, toaletni pribor i ručnici za kupaonicu.
Kuća je pogodna za kućne ljubimce uz dodatnu naknadu, a privatno parkiralište osigurava ti bezbrižan dolazak automobilom. Na plaži možeš koristiti suncobran i ležaljku koji su uključeni u ponudu. Do najbližeg većeg centra, Makarske, imaš 8 kilometara.
Domaćin komunicira na njemačkom, engleskom i hrvatskom jeziku, što olakšava dogovor i boravak. Ako tražiš smještaj tik uz more u regiji Srednja Dalmacija, ova kuća u Bratušu pruža ti sve potrebno za ugodan i praktičan odmor.
Prikaži na kartiUlaz
Poseban ulaz
Blagovaonica 1
20 m2Blagovaonica 2
8 m2Kuhinja
8 m2Cijene za kapacitet:
Odaberi datum dolaska
Dolazak - Odlazak
Dolazak
-
Odlazak
-
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
-10% Vrijedi do 30. 09. 2026.
-5% Vrijedi do 30. 09. 2026.
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto*
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
*Potrebno provjeriti raspoloživost
Prikazane cijene važe za noćenje u odabranoj smještajnoj jedinici za gore navedeni broj osoba.
Turistička pristojba je uključena u cijenu te se ne naplaćuje dodatno
Bratuš, Makarska
Prikaži na kartiObjekt se nalazi pored ceste
Između objekta i plaže ne prolazi cesta
Objekt se nalazi pored plaže
Moguć pristup automobilom
Objekt se nalazi u relativno tihom okruženju
Objekt se nalazi na osami
Objekt je okružen zelenilom
Plaža
10 m
More
10 m
Trgovina
20 m
Restoran
10 m
Centar
8 km - Makarska
Zračna luka
42 km
Trajektna luka
9,5 km
Šljunčana
Kratki plićak
Prirodni hlad
"Privatna" plaža
Tuševi na plaži
Zabavni sadržaji
Plaža pogodna za nudizam (neslužbeno)
Službena nudistička plaža
BESPLATAN otkaz (14 dana do dolaska)
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto
Potrebno provjeriti raspoloživost
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
Check-in
od 14:00h
Check-out
do 09:00h
Dozvoljeno pušenje
Dozvoljeni kućni ljubimci
U objektu borave drugi gosti
Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
Smještaj K-25055 je udaljen 10 m od plaže.
Najbliža plaža je Bratuš.
Tip plaže: šljunčana.
Ulaz u more je kratki plićak.
Ima tuš, zabavne sadržaje.
Smještaj K-25055 je udaljen 8 km od centra mjesta.
Najbliža zračna luka je udaljena 42 km.
Check in u smještaj K-25055 moguć je od 14:00 sati na dan dolaska. Check out je do 09:00 sati na dan odlaska.
Domaćin će dočekati gosta.
Dnevna cijena najma smještaja K-25055 kreće od 180,00 €. Točnu cijenu može se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene.
U cijenu smještaja K-25055 je uključeno: klimatizacija, WiFi Internet, parkirno mjesto, ručnici i posteljina, završno čišćenje.
Za smještaj K-25055 postoji mogućnost besplatnog otkaza najma. Točni uvjeti mogu se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene pod dijelom „Uvjeti otkazivanja”.
Da, smještaj K-25055 ima privatni parking (parkirna mjesta).
Da, smještaj K-25055 prihvaća boravak kućnih ljubimaca uz nadoplatu.
Da, smještaj K-25055 ima klimatizaciju i usluga je uključena u cijenu.
Klimatizacija je smještena u više soba (3).
Ne, smještaj nema dvorište na korištenje.
Kapacitet osoba smještaja K-25055 je 7.
Ležajevi su raspoređeni u više soba (3).
Ne, smještaj K-25055 nema terasu.
Da, smještaj K-25055 ima privatni balkon (4 m2).
Dodatno ima privatni balkon (4 m2).
Da, smještaj K-25055 ima besplatan Wi-fi.
Ne, smještaj K-25055 nema roštilj.
Ne, smještaj K-25055 nema bazen.
Ne, smještaj K-25055 nema jacuzzi / hidromasažnu kadu.
Ne, u smještaju K-25055 ne postoji usluga pranja rublja.
Da, u smještaju K-25055 postoji perilica rublja.
Ne možemo garantirati potpunu prilagođenost smještaja K-25055 osobama s invaliditetom. Ukoliko imate specifične potrebe pristupačnosti (rampe, prilagođena kupaonica, širina vrata, lift), molimo da nas kontaktirate prije rezervacije kako bismo provjerili može li konkretna jedinica zadovoljiti vaše potrebe.
Ne, smještaj K-25055 nije u kategoriji „Robinzonski smještaj”.
Ne, smještaj K-25055 ne nudi uslugu doručka.
Organizacija zabava, proslava i većih okupljanja u smještaju K-25055 nije dozvoljena. Smještaj je namijenjen isključivo prijavljenim gostima, a poštivanje kućnog reda i mira susjeda obavezno je.
Dolazak
Datum
Odlazak
Datum
Gosti
Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)
Prijavom možeš ostvariti više pogodnosti
Adriatic.hr
Poljička cesta 26
21000 Split, Hrvatska
Radno vrijeme:
Pon-Pet 08:00-22:00
Sub 08:00-22:00
Ned 08:00-22:00
OIB: 16364086764
ID: HR-AB-21-020038491