Dvosobni apartman s balkonom Sumpetar, Omiš A-5983-a
Plaža100 mod plaže





-15% Ljetni popust
-10% First minute popust
-10% Akcijski popust
Apartman A-5983-a u mjestu Sumpetar na Omiš rivijeri pruža ti udoban smještaj za do 4 osobe na prvom katu, s ukupno 62 m² unutarnjeg prostora. Dvije spavaće sobe nude dovoljno privatnosti, a dnevni boravak s klima uređajem osigurava ugodnu atmosferu tijekom boravka. Balkon od 3 m² idealan je za jutarnju kavu ili opuštanje na svježem zraku.
Kuhinja je potpuno opremljena osnovnim posuđem, perilicom posuđa i električnim kuhalom za vodu, što olakšava pripremu obroka. Na raspolaganju su ti i perilica rublja, glačalo s daskom za glačanje te sušilo za kosu. U apartmanu imaš standardni bežični internet i satelitsku televiziju za zabavu. Posteljina, toaletni pribor i ručnici za kupaonicu su uključeni.
Vanjski prostor od 200 m² nudi prostor za sjedenje, a na raspolaganju su ti i prijenosni roštilj, bicikl te vez za brod. Privatno parkiralište je besplatno i lako dostupno automobilom.
More je udaljeno 60 m, a šljunčana plaža 100 m od apartmana. Do centra Omiša imaš 7 km, što omogućuje brz pristup svim sadržajima i atrakcijama regije Srednja Dalmacija. Gosti su ocijenili apartman i domaćina s najvišom ocjenom 5 od 5, što potvrđuje kvalitetu smještaja i usluge. Rezerviraj svoj boravak i uživaj u praktičnosti i udobnosti na Omiš rivijeri.
Prikaži na kartiUlaz
Poseban ulaz
Dnevni boravak
12 m2Blagovaonica
8 m2Kuhinja
4 m2Cijene za kapacitet:
Odaberi datum dolaska
Dolazak - Odlazak
Dolazak
-
Odlazak
-
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
-10% na boravak do 31. 12. 2026.
-10% Vrijedi do 30. 09. 2026.
-15% Vrijedi do 30. 09. 2026.
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto*
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
*Potrebno provjeriti raspoloživost
2 € po danu
5 € po danu
Prikazane cijene važe za noćenje u odabranoj smještajnoj jedinici za gore navedeni broj osoba i za broj noćenja duži od 3.
Turistička pristojba je uključena u cijenu te se ne naplaćuje dodatno
Smještaj 5.0
Domaćin 5.0
Serhii Hordiienko
5
5
25. 08. 2025.
A-5983-a
Lidia je jako dobra domaćica, apartmani su prekrasni, čisti i ugodni, kao kod kuće, more je odmah preko puta ulice, čisto, toplo i ugodno.
Cezary WASZCZUK
4
5
31. 08. 2017.
A-5983-a
Lijepa hostesa, na žalost, poteškoća u komunikaciji (ne govori engleski ili njemački). Imali smo priliku uživati u roštilju. U blizini plaže (oko 100 m) odvojena prometnom ulicom. Najbliži glavni gradovi su Split i Omiš. Preporučujem da odlazim u Omiš, jer u Splitu često dolazi do gužve i 20 km traje oko 50 minuta.
elvedin hasanbasic
5
5
16. 08. 2017.
A-5983-a
Vrlo dobro 😊 😊 <3 <3
Sumpetar, Omiš
Prikaži na kartiObjekt se nalazi pored Jadranske magistrale
Između objekta i plaže je Jadranska magistrala
Objekt se nalazi pored plaže
Moguć pristup automobilom
Objekt se nalazi u tihom okruženju
Objekt se nalazi na osami
Objekt je okružen zelenilom
Plaža
100 m
More
60 m
Trgovina
150 m
Restoran
70 m
Centar
7 km - Omiš
Bankomat
100 m
Hitna medicinska pomoć
7 km
Šljunčana, pješčana
Kratki plićak
Prirodni hlad
"Privatna" plaža
Tuševi na plaži
Zabavni sadržaji
Plaža pogodna za nudizam (neslužbeno)
Službena nudistička plaža
Ugostiteljski objekt
Suncobrani, ležaljke
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto
Potrebno provjeriti raspoloživost
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
Plaćanje na licu mjesta, samo u slučaju da ih koristite
Vez za čamac
2 €po danu
Potrebno provjeriti raspoloživost
Najam bicikla
5 €po danu
Check-in
od 14:00h
Check-out
do 10:00h
Dozvoljeno pušenje
Dozvoljeni kućni ljubimci
U objektu borave drugi gosti
Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
Dolazak
Datum
Odlazak
Datum
Gosti
Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)
Prijavom možeš ostvariti više pogodnosti
Adriatic.hr
Poljička cesta 26
21000 Split, Hrvatska
Radno vrijeme:
Pon-Pet 08:00-22:00
Ned 14:00-22:00
OIB: 16364086764
ID: HR-AB-21-020038491