Radno vrijeme Icon clock Knjiga gostiju Icon guestbook Kontakt Icon phone

Jednosobni apartman s terasom Žuljana, Pelješac A-4574-d

Plaža400 mod plaže

Opis smještajne jedinice

Apartman A-4574-d nalazi se na prvom katu u mjestu Žuljana na Pelješcu, u regiji Južna Dalmacija. Ovaj apartman ima površinu od 17 m² i idealan je za dvije osobe. Spavaća soba je opremljena klima uređajem koji je uključen u cijenu, a tu su i standardni Wi-Fi te TV za opuštanje nakon dana provedenog na plaži. U privatnoj kuhinji pronaći ćeš osnovni pribor za pripremu obroka.

Apartman ima vlastitu terasu od 6 m², savršenu za jutarnju kavu ili večernje druženje. U vanjskom prostoru od 50 m² nalazi se prostor za sjedenje gdje možeš uživati na svježem zraku. Posteljina, toaletni pribor i ručnici za kupaonicu su osigurani, a besplatno privatno parkiralište dostupno je svim gostima.

More i pješčana plaža udaljeni su 400 m, dok je šljunčana plaža na 620 m od apartmana. Do najbližeg većeg centra, Stona, ima 25 km. Objekt je lako dostupan automobilom, što olakšava dolazak i istraživanje okolice.

Domaćin komunicira na njemačkom, engleskom i hrvatskom jeziku, što dodatno olakšava boravak i pruža sigurnost pri dogovoru oko svih detalja. Rezerviraj svoj boravak u Apartmanu A-4574-d i iskoristi sve prednosti lokacije u Žuljani na Pelješcu.

PrikažiPrikaži na karti
Mjesto4.3
Plaža4.8

Detalji o prostorijama

Ukupna površina23 m2

Ulaz

Ulaz dijeli sa smještajnom jedinicom A-4574-a

Kuhinja

3 m2
Standardna oprema
Ima hladnjakHladnjak
Ima sudoperSudoper
Ima štednjakŠtednjak

Spavaća soba

10 m2
Ležaj1 x Bračni krevet
Kapacitet prostorije2
Ima klima uređajKlima uređaj

Prostorija je povezana:

S prostorijom Terasa

Kupaonica

2 m2
Ima tuš-kaduTuš-kada

Cjenik i raspoloživost

Cijene za kapacitet:

Odaberi datum dolaska

Dolazak - Odlazak

Dolazak

-

Odlazak

-

kolovoz 2026

Cijene su umanjene za:

First minute
First minute

-10% Vrijedi do 30. 09. 2026.

Uključeno u cijenu

Klimatizacija

WiFi Internet

Parkirno mjesto*

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

*Potrebno provjeriti raspoloživost

🏡Smještajne jedinice u objektu

Ukupno smještajnih jedinica

6

Apartmani

5

Studio Apartmani

1














































Recenzije

Smještaj 3.4

Domaćin 4.1

Dejan Duma

3

5

15. 08. 2026.

AS-4574-a

Sve je bilo super samo u apartmanu nema klima, tj ima ali ništa ne hladi. Plaža vrhunska

Baždalić Sadik

4

5

10. 08. 2026.

A-4574-b

Lucie Čížková

2

3

08. 08. 2026.

A-4574-e

Naše iskustvo u ovom objektu nije bilo baš ugodno. Pljesnivi klima uređaj, zidovi, tuš i opća čistoća nisu bili ono što smo očekivali za tu cijenu. Nedostatak posteljine po dolasku unatoč tome što smo znali koliko će gostiju doći i nemogućnost domaćina da ih osigura do zadnjeg dana, unatoč ponovljenim zahtjevima, također je učinilo iskustvo neugodnim za nas. Pljesnivi klima uređaj razbolio je cijelu našu grupu, a nefunkcionalni i stoljetni ventilatori s apstraktnom umjetnošću koji vam padaju na glavu i smetaju vam noću otežavali su želju za boravkom u objektu. Ako želite kuhati, morate se igrati detektiva i pogoditi na kojoj postavci uključujete pećnicu. Sveukupno se ne bismo vratili, ali bilo je podnošljivo tjedan dana.

Lokacija

ŽuljanaPelješac

PrikažiPrikaži na karti

Okruženje

Objekt se nalazi pored glavne ceste

Moguć pristup automobilom

Objekt se nalazi u tihom okruženju

Objekt se nalazi na osami

Objekt je djelomično okružen zelenilom

Udaljenosti

Plaža

Plaža

400 m

More

More

400 m

Trgovina

Trgovina

440 m

Restoran

Restoran

u sklopu objekta

Centar

Centar

25 km - Ston

Plaže

Važne informacije

Besplatan otkaz

BESPLATAN otkaz (14 dana do dolaska)

Uključeno u cijenu

Klimatizacija

WiFi Internet

Parkirno mjesto

Potrebno provjeriti raspoloživost

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

Check-in

od 14:00h

Check-out

do 10:00h

Često postavljana pitanja

Smještaj A-4574-d je udaljen 400 m od plaže.

Najbliža plaža je Žuljana.

Tip plaže: pješčana, šljunčana.

Ulaz u more je dugi plićak.

Ima prirodni hlad, tuš, zabavne sadržaje, ugostiteljski objekt, pedaline, sportski objekat.

Smještaj A-4574-d je udaljen 25 km od centra mjesta.

Check in u smještaj A-4574-d moguć je od 14:00 sati na dan dolaska. Check out je do 10:00 sati na dan odlaska.

Domaćin će dočekati gosta.

Dnevna cijena najma smještaja A-4574-d kreće od 75,60 €. Točnu cijenu može se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene.

U cijenu smještaja A-4574-d je uključeno: klimatizacija, WiFi Internet, parkirno mjesto, ručnici i posteljina, završno čišćenje.

Za smještaj A-4574-d postoji mogućnost besplatnog otkaza najma. Točni uvjeti mogu se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene pod dijelom „Uvjeti otkazivanja”.

Da, smještaj A-4574-d ima privatni parking (parkirna mjesta).

Ne, smještaj A-4574-d ne prihvaća kućne ljubimce.

Da, smještaj A-4574-d ima klimatizaciju i usluga je uključena u cijenu.

Klimatizacija je smještena u jednoj sobi.

Da, smještaj ima dvorište na korištenje.

Dvorište ima 50 m2.

Postoji prostor za sjedenje.

Postoji prostor za djecu.

Smještaj A-4574-d se nalazi na prvom katu.

Kapacitet osoba smještaja A-4574-d je 2.

Ležajevi su raspoređeni u jednoj sobi.

Da, smještaj A-4574-d ima privatnu terasu (6 m2).

Ne, smještaj A-4574-d nema balkon.

Da, smještaj A-4574-d ima besplatan Wi-fi.

Ne, smještaj A-4574-d nema roštilj.

Ne, smještaj A-4574-d nema bazen.

Ne, smještaj A-4574-d nema jacuzzi / hidromasažnu kadu.

Ne, u smještaju A-4574-d ne postoji usluga pranja rublja.

Ne, u smještaju A-4574-d ne postoji perilica rublja.

Ne možemo garantirati potpunu prilagođenost smještaja A-4574-d osobama s invaliditetom. Ukoliko imate specifične potrebe pristupačnosti (rampe, prilagođena kupaonica, širina vrata, lift), molimo da nas kontaktirate prije rezervacije kako bismo provjerili može li konkretna jedinica zadovoljiti vaše potrebe.

Ne, smještaj A-4574-d nije u kategoriji „Robinzonski smještaj”.

Ne, smještaj A-4574-d ne nudi uslugu doručka.

Organizacija zabava, proslava i većih okupljanja u smještaju A-4574-d nije dozvoljena. Smještaj je namijenjen isključivo prijavljenim gostima, a poštivanje kućnog reda i mira drugih gostiju i susjeda obavezno je.

Dolazak

Datum

Odlazak

Datum

Gosti

Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)

Rezerviraj