Trosobna kuća s bazenom Kirmenjak, Poreč K-26993
Plaža13 kmod plaže





Novo u ponudi
Kuća K-26993 u mjestu Kirmenjak na rivijeri Poreč nudi ti privatnost i udobnost na 140 m2 unutarnjeg prostora, idealno za do 6 osoba. Tri spavaće sobe i dodatni ležaj u dnevnom boravku omogućuju fleksibilan smještaj za obitelj ili prijatelje. Uživaj na prostranoj terasi ili se opusti u privatnom bazenu i jacuzziju. Vanjski prostor od 380 m2 uključuje sjedeći dio i ležaljke za potpuni odmor na otvorenom.
U kući te očekuje standardni wi-fi, satelitska televizija, perilica rublja, glačalo i daska za glačanje. Kuhinja je opremljena osnovnim posuđem, mikrovalnom pećnicom, električnim kuhalom za vodu, aparatom za kavu i perilicom posuđa. Na raspolaganju su ti posteljina, ručnici za kupaonicu i osnovne toaletne potrepštine. Za najmlađe je osiguran dječji krevetić.
Kuća je pogodna za obitelji s djecom i ljubitelje kućnih ljubimaca (uz nadoplatu za kućne ljubimce). Do mora ima 7 km, do plaže 13 km, a do centra Poreča 10 km. Objekt je lako dostupan automobilom i ima besplatno privatno parkiralište.
Ovdje imaš sve potrebno za opušten boravak u Istri, uz mogućnost korištenja zajedničkog bazena i prvu pomoć na dohvat ruke. Rezerviraj svoj odmor u Kući K-26993 i uživaj u praktičnosti i sadržajima prilagođenima tvojim potrebama.
Prikaži na kartiUlaz
Poseban ulaz
Dnevni boravak
Kuhinja
Spavaća soba 1
Cijene za kapacitet:
Odaberi datum dolaska
Dolazak - Odlazak
Dolazak
-
Odlazak
-
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dječji krevetić*
WiFi Internet
Parkirno mjesto*
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
*Potrebno provjeriti raspoloživost
Prikazane cijene važe za noćenje u odabranoj smještajnoj jedinici za gore navedeni broj osoba.
Turistička pristojba je uključena u cijenu te se ne naplaćuje dodatno
Kirmenjak, Poreč
Prikaži na kartiObjekt se nalazi pored lokalne ceste
Između objekta i plaže je glavna cesta
Objekt se nalazi pored plaže
Moguć pristup automobilom
Objekt se nalazi u relativno tihom okruženju
Objekt se nalazi na osami
Objekt je djelomično okružen zelenilom
Plaža
13 km
More
7 km
Trgovina
4 km
Restoran
4,5 km
Centar
10 km - Poreč
Zračna luka
47 km
Trajektna luka
10 km
Betonske ploče, Šljunčana
Kratki plićak
Prirodni hlad
"Privatna" plaža
Tuševi na plaži
Zabavni sadržaji
Plaža pogodna za nudizam (neslužbeno)
Službena nudistička plaža
BESPLATAN otkaz (30 dana do dolaska)
Dječji krevetić
Potrebno provjeriti raspoloživost
WiFi Internet
Parkirno mjesto
Potrebno provjeriti raspoloživost
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
Plaćanje u gotovini na licu mjesta
Depozit
200 €
puni iznos će biti vraćen na dan odlaska ako za vrijeme boravka u smještaju ne prouzročite nikakvu štetu
Check-in
od 16:00h
Check-out
do 10:00h
Dozvoljeno pušenje
Dozvoljeni kućni ljubimci
U objektu borave drugi gosti
Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
Smještaj K-26993 je udaljen 13 km od plaže.
Najbliža plaža je Puntica.
Tip plaže: betonske ploče, šljunčana.
Ulaz u more je kratki plićak.
Ima prirodni hlad, tuš.
Smještaj K-26993 je udaljen 10 km od centra mjesta.
Najbliža zračna luka je udaljena 47 km.
Check in u smještaj K-26993 moguć je od 16:00 sati na dan dolaska. Check out je do 10:00 sati na dan odlaska.
Domaćin će dočekati gosta.
Dnevna cijena najma smještaja K-26993 kreće od 195,00 €. Točnu cijenu može se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene.
U cijenu smještaja K-26993 je uključeno: dječji krevetić, WiFi Internet, parkirno mjesto, ručnici i posteljina, završno čišćenje.
Za smještaj K-26993 postoji mogućnost besplatnog otkaza najma. Točni uvjeti mogu se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene pod dijelom „Uvjeti otkazivanja”.
Da, smještaj K-26993 ima privatni parking (parkirna mjesta).
Da, smještaj K-26993 prihvaća boravak kućnih ljubimaca uz nadoplatu.
Ne, smještaj K-26993 nema klimatizaciju.
Da, smještaj ima dvorište na korištenje.
Dvorište ima 380 m2.
Postoji prostor za sjedenje.
Kapacitet osoba smještaja K-26993 je 6.
Ležajevi su raspoređeni u više soba (3) i dnevnom boravku.
Da, smještaj K-26993 ima privatnu terasu.
Ne, smještaj K-26993 nema balkon.
Da, smještaj K-26993 ima besplatan Wi-fi.
Da, smještaj K-26993 ima privatni fiksni roštilj.
Da, smještaj K-26993 ima privatni bazen.
Voda: Slatka.
Korištenje ležaljke uz bazen uključeno u cijenu.
Da, smještaj K-26993 ima jacuzzi / hidromasažnu kadu.
Ne, u smještaju K-26993 ne postoji usluga pranja rublja.
Da, u smještaju K-26993 postoji perilica rublja.
Ne možemo garantirati potpunu prilagođenost smještaja K-26993 osobama s invaliditetom. Ukoliko imate specifične potrebe pristupačnosti (rampe, prilagođena kupaonica, širina vrata, lift), molimo da nas kontaktirate prije rezervacije kako bismo provjerili može li konkretna jedinica zadovoljiti vaše potrebe.
Ne, smještaj K-26993 nije u kategoriji „Robinzonski smještaj”.
Ne, smještaj K-26993 ne nudi uslugu doručka.
Organizacija zabava, proslava i većih okupljanja u smještaju K-26993 nije dozvoljena. Smještaj je namijenjen isključivo prijavljenim gostima, a poštivanje kućnog reda i mira susjeda obavezno je.
Dolazak
Datum
Odlazak
Datum
Gosti
Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)
Prijavom možeš ostvariti više pogodnosti
Adriatic.hr
Poljička cesta 26
21000 Split, Hrvatska
Radno vrijeme:
Pon-Pet 08:00-22:00
Sub 08:00-22:00
Ned 08:00-22:00
OIB: 16364086764
ID: HR-AB-21-020038491