Radno vrijeme Icon clock Knjiga gostiju Icon guestbook Kontakt Icon phone

Jednosobni apartman s terasom Kukci (Poreč) A-27453-a

Plaža2,1 kmod plaže

Opis smještajne jedinice

Apartman A-27453-a nalazi se u Kukci, na području Poreč rivijere u regiji Istra. Smješten je u prizemlju i nudi 30 m2 unutarnjeg prostora, idealnog za dvoje. U apartmanu se nalazi jedna spavaća soba s udobnim krevetima, privatna kuhinja s osnovnim posuđem te kupaonica s toaletnim potrepštinama i ručnicima. Na raspolaganju su ti i perilica rublja, sušilo za kosu, glačalo i daska za glačanje, kao i dječji krevetić.

Za ugodan boravak tu su klima uređaj (uključen u cijenu), standardni bežični internet i satelitska televizija. Apartman ima izlaz na terasu od 20 m2, gdje možeš uživati na otvorenom. Prva pomoć je dostupna u apartmanu, a posteljina je osigurana.

Lokacija apartmana omogućuje ti jednostavan dolazak automobilom, a privatno parkiralište je besplatno. More i plaža udaljeni su 2,1 km, dok je centar Poreča na 3,5 km. Ova pozicija omogućuje ti istraživanje Istre i Poreč rivijere, a istovremeno pruža miran smještaj izvan gradske gužve.

Apartman A-27453-a u Kukci pruža sve potrebno za praktičan i ugodan odmor u blizini mora i svih važnih sadržaja. Rezerviraj svoj boravak i iskoristi prednosti ove lokacije u Istri.

PrikažiPrikaži na karti

Detalji o prostorijama

Ulaz

Kuhinja

Standardna oprema
Ima hladnjakHladnjak
Ima sudoperSudoper
Ima štednjakŠtednjak

Spavaća soba

Ležaj1 x Bračni krevet
Kapacitet prostorije2

Kupaonica

Ima tuš-kaduTuš-kada

Cjenik i raspoloživost

Cijene za kapacitet:

Odaberi datum dolaska

Dolazak - Odlazak

Dolazak

-

Odlazak

-

kolovoz 2026

Uključeno u cijenu

Dječji krevetić*

Klimatizacija

WiFi Internet

Parkirno mjesto*

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

*Potrebno provjeriti raspoloživost

Lokacija

KukciPoreč

PrikažiPrikaži na karti

Okruženje

Objekt se nalazi pored glavne ceste

Moguć pristup automobilom

Objekt se nalazi na osami

Objekt je okružen zelenilom

Udaljenosti

Plaža

Plaža

2,1 km

More

More

2,1 km

Trgovina

Trgovina

170 m

Restoran

Restoran

500 m

Plaže

Važne informacije

Besplatan otkaz

BESPLATAN otkaz (30 dana do dolaska)

Uključeno u cijenu

Dječji krevetić

Potrebno provjeriti raspoloživost

Klimatizacija

WiFi Internet

Parkirno mjesto

Potrebno provjeriti raspoloživost

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

Check-in

od 16:00h

Check-out

do 10:00h

Često postavljana pitanja

Smještaj A-27453-a je udaljen 2,1 km od plaže.

Najbliža plaža je Laguna.

Tip plaže: betonske ploče.

Ulaz u more je kratki plićak.

Ima tuš, zabavne sadržaje.

Smještaj A-27453-a je udaljen 3,5 km od centra mjesta.

Najbliža zračna luka je udaljena 60 km.

Check in u smještaj A-27453-a moguć je od 16:00 sati na dan dolaska. Check out je do 10:00 sati na dan odlaska.

Domaćin će dočekati gosta.

Dnevna cijena najma smještaja A-27453-a kreće od 100,00 €. Točnu cijenu može se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene.

U cijenu smještaja A-27453-a je uključeno: dječji krevetić, klimatizacija, WiFi Internet, parkirno mjesto, ručnici i posteljina, završno čišćenje.

Za smještaj A-27453-a postoji mogućnost besplatnog otkaza najma. Točni uvjeti mogu se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene pod dijelom „Uvjeti otkazivanja”.

Da, smještaj A-27453-a ima privatni parking (parkirna mjesta).

Ne, smještaj A-27453-a ne prihvaća kućne ljubimce.

Da, smještaj A-27453-a ima klimatizaciju i usluga je uključena u cijenu.

Da, smještaj ima dvorište na korištenje.

Dvorište ima 20 m2.

Smještaj A-27453-a se nalazi u prizemlju.

Kapacitet osoba smještaja A-27453-a je 2.

Ležajevi su raspoređeni u jednoj sobi.

Da, smještaj A-27453-a ima privatnu terasu.

Ne, smještaj A-27453-a nema balkon.

Da, smještaj A-27453-a ima besplatan Wi-fi.

Ne, smještaj A-27453-a nema roštilj.

Ne, smještaj A-27453-a nema bazen.

Ne, smještaj A-27453-a nema jacuzzi / hidromasažnu kadu.

Da, u smještaju A-27453-a postoji perilica rublja.

Ne možemo garantirati potpunu prilagođenost smještaja A-27453-a osobama s invaliditetom. Ukoliko imate specifične potrebe pristupačnosti (rampe, prilagođena kupaonica, širina vrata, lift), molimo da nas kontaktirate prije rezervacije kako bismo provjerili može li konkretna jedinica zadovoljiti vaše potrebe.

Ne, smještaj A-27453-a nije u kategoriji „Robinzonski smještaj”.

Ne, smještaj A-27453-a ne nudi uslugu doručka.

Organizacija zabava, proslava i većih okupljanja u smještaju A-27453-a nije dozvoljena. Smještaj je namijenjen isključivo prijavljenim gostima, a poštivanje kućnog reda i mira drugih gostiju i susjeda obavezno je.

Dolazak

Datum

Odlazak

Datum

Gosti

Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)

Rezerviraj