Dvosobni apartman s balkonom Banjole, Pula A-3002-c
130 mod plaže





-10% First minute popust
-10% Akcijski popust
130 mod plaže
-10% First minute popust
-10% Akcijski popust
Apartman može primiti 4 gostiju. Ležajevi su raspoređeni u spavaćim sobama kojih ima 2, unutar 64m2. Gostima je na raspolaganju vlastiti balkon za uživanje u toplim ljetnim večerima. U rezerviranoj smještajnoj jedinici se na licu mjesta plaća depozit (cijena je navedena na stranici).
64 m2
Sobe: 2
Kupaonice: 2
Gosti: 4
II kat (Potkrovlje)
Ulaz
Poseban ulaz
Dnevni boravak
8 m2Blagovaonica
6 m2Prostorija je povezana:
S prostorijom Balkon 2
Kuhinja
4 m2Cijene za kapacitet:
-10% na boravak do 31. prosinca 2025.
-10% Vrijedi do 31. kolovoza 2025.
Klimatizacija
Parkirno mjesto*
Centralno grijanje
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
*Potrebno provjeriti raspoloživost
Ukupno smještajnih jedinica:
3od 134,00 €
od 108,54 €
Gosti: 0
0 Odrasli
od 134,00 €
od 108,54 €
Gosti: 0
0 Odrasli
od 134,00 €
od 108,54 €
Gosti: 0
0 Odrasli
Kuća 3002 u mjestu Banjole, Pula - Istra ima smještajne jedinice tipa Apartman (3) i udaljena je 130 m od mora. Najbliža plaža ovom smještaju je šljunčana. U ovoj kući nalazi se više smještajnih jedinica pa možete očekivati susrete s drugim gostima. Tijekom vašeg boravka, domaćini će se nalaziti u kući.
Površina dvorišta iznosi 100 m2. Gosti mogu koristiti i parkiralište koje je uz kuću. Blizu kuće nalaze se: Trgovina, Bankomat. Uslužni objekti udaljeni više od jednog kilometra su: Ljekarna, Hitna medicinska pomoć, Noćni klub, Centar. U sklopu objekta se nalazi restoran.
Smještaj
Domaćin
1.8.2024.
5
3
Pristojan smještaj, slabije opremljen (nedostajao je toaletni sapun, staklene zdjelice bi dobrodošle u kuhinji). Ali noću tišina, dobra kuhinja u restoranu. More čisto. Potpuno zadovoljstvo.
7.8.2023.
5
4
Vrlo čist stan koji je pomalo star. Blagovaonica je bila premala za četiri osobe i nije bilo drugih mjesta za sjedenje osim stolica. Ali kauč ne bi stao unutra. Tuš ima zavjesu za tuš, a s djecom u tušu bilo je redovito poplavljivanje. Tuš kabina bi bila ljepša, a i izvediva. Lokacija je stvarno vrlo dobra, 100 metara (150 stepenica) od ulaznih vrata do dobro opremljene plaže, koja ima puno kvalitete za opuštanje. Na plaži se nalazi tuš, sanitarni čvor i nekoliko restorana. Sjajni domaćini, vrlo ljubazni, otvoreni i iznimno ljubazni! Lijepi restoran u prizemlju (ispod apartmana) s prekrasnim ribljim jelima i domaćom kuhinjom. Zaista preporuka! Vratit cemo se!:D
4.8.2023.
4
5
<3
Banjole, Pula
Objekt se nalazi pored glavne ceste
Između objekta i plaže je lokalna cesta
Objekt se nalazi pored plaže
Moguć pristup automobilom
Objekt se nalazi u tihom okruženju
Objekt se nalazi na osami
Objekt je okružen zelenilom
Plaža
130 m
More
130 m
Trgovina
700 m
Restoran
u sklopu objekta
Centar
8 km - Pula
Zračna luka
13 km
Rent-a-car
7,5 km
Šljunčana
Kratki plićak
Prirodni hlad
"Privatna" plaža
Tuševi na plaži
Zabavni sadržaji
Plaža pogodna za nudizam (neslužbeno)
Službena nudistička plaža
Klimatizacija
Parkirno mjesto
Potrebno provjeriti raspoloživost
Centralno grijanje
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
Plaćanje u gotovini na licu mjesta
Depozit
50 €
puni iznos će biti vraćen na dan odlaska ako za vrijeme boravka u smještaju ne prouzročite nikakvu štetu
Check-in
od 14:00h
Check-out
do 10:00h
Dozvoljeno pušenje
Dozvoljeni kućni ljubimci
U objektu borave drugi gosti *
Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
* U drugim smještajnim jedinicama, koje mogu, ali i ne moraju biti uključene u ponudu agencije
Dolazak
Datum
Odlazak
Datum
Gosti
Gosti: 0 (Odrasli: 0, Djeca: 0)