Dvosobni apartman uz plažu Zambratija, Umag A-7030-a
20 mod plaže





Apartman može primiti 4 gostiju. Ležajevi su raspoređeni u spavaćim sobama kojih ima 2, unutar 59m2. Gostima je na raspolaganju vlastita terasa za uživanje u toplim ljetnim večerima. Iz apartmana se pruža pogled na more. Dozvoljeno je pripremati hranu korištenjem zajedničkog roštilja.
59 m2 + 20 m2
Sobe: 2
Kupaonice: 2
Gosti: 4
Prizemlje (dvoetažna)
Prikaži na kartiUlaz
Blagovaonica
11 m2Kuhinja
4 m2Spavaća soba 1
15 m2Cijene za kapacitet:
Odaberi datum dolaska
Dolazak - Odlazak
Dolazak
-
Odlazak
-
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
WiFi Internet
Parkirno mjesto*
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
*Potrebno provjeriti raspoloživost
5 € po danu
10 € po pranju
Prikazane cijene važe za noćenje u odabranoj smještajnoj jedinici za gore navedeni broj osoba i za broj noćenja duži od 3.
Turistička pristojba je uključena u cijenu te se ne naplaćuje dodatno
Kuća 7030 u mjestu Zambratija, Umag - Istra ima smještajne jedinice tipa Apartman (1) i udaljena je 20 m od mora. Najbliža plaža ovom smještaju je sike. Kuća nema ostalih apartmana tako da drugi gosti neće boraviti u njoj. Za vrijeme vašeg boravka, domaćini ne stanuju u kući.
U smještajnoj jedinici postoji besplatni WiFi pristup Internetu. Dvorište uz kuću površine je 30 m2. Uz ovaj objekt postoji parkiralište čiju dostupnost je potrebno provjeriti unaprijed. Od kuće su vam pješice dostupni: Restoran. Na udaljenosti većoj od kilometra od vas postoji: Trgovina, Ljekarna, Hitna medicinska pomoć, Bankomat, Noćni klub, Centar.
Smještaj 4.0
Domaćin 5.0
Rainer Zwittlinger
4
5
19.9.2023.
A-7030-a
Ostali smo u objektu tjedan dana u rujnu i stvarno smo uživali. Kupaonice su nove i vrlo lijepe, također je bilo vrlo čisto i sve što vam je potrebno bilo je u kuhinji. Noću je vrlo tiho za spavanje, danju je samo glasno na terasi, ali svejedno smo bili na plaži ili negdje vani. Gazdarica je jako, jako draga i uslužna. 😊
Sylwia Saska - Wójs
4
5
24.7.2022.
A-7030-a
Prednosti: Smatramo da je stan vrlo čist i mirisan. Vlasnik je bio jako ljubazan i uslužan. Plaža je relativno čista, voda je čista i plitka na velikoj udaljenosti. Sve blizu: pekara, mala trgovina, fast food, restoran itd. Blizina Slovenije i Italije. Vikendom glazba za ples na glavnoj plaži. Protiv: Užasno prometna ulica. Nažalost, danju i noću su ludi za autima i quadovima. U jednoj spavaćoj sobi nema klime, a noću je teško spavati s otvorenim prozorima (jer netko nije navikao živjeti na glavnoj ulici). Nije bilo roštilja, kako piše u ponudi. Internet slab i česti prekidi. Unatoč tim malim neugodnostima, jako nam se sviđa. Preporučujem ovo mjesto 🙂.
Miran Lipnik
3
3
2.7.2022.
A-7030-a
Zambratija, Umag
Prikaži na kartiObjekt se nalazi pored glavne ceste
Između objekta i plaže je glavna cesta
Objekt se nalazi pored plaže
Moguć pristup automobilom
Objekt se nalazi u tihom okruženju
Objekt se nalazi na osami
Objekt je okružen zelenilom
Plaža
20 m
More
20 m
Trgovina
1,4 km
Restoran
60 m
Centar
5,5 km - Umag
Bankomat
1,4 km
Hitna medicinska pomoć
5,5 km
Sike, kamenita
Dugi plićak
Prirodni hlad
"Privatna" plaža
Tuševi na plaži
Zabavni sadržaji
Plaža pogodna za nudizam (neslužbeno)
Službena nudistička plaža
WiFi Internet
Parkirno mjesto
Potrebno provjeriti raspoloživost
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
Plaćanje na licu mjesta, samo u slučaju da ih koristite
Klimatizacija
5 €po danu
Pranje rublja
10 €po pranju
Check-in
od 15:00h
Check-out
do 10:00h
Dozvoljeno pušenje
Dozvoljeni kućni ljubimci
U objektu borave drugi gosti
Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
Dolazak
Datum
Odlazak
Datum
Gosti
Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)
Odaberite datume i broj osoba kako biste provjerili raspoloživost i cijene ovog objekta
Prijavom možeš ostvariti više pogodnosti