Dvosobni apartman s terasom Baška, Krk A-19708-a
Plaža500 mod plaže





-10% First minute popust
Apartman A-19708-a nalazi se u prizemlju i prostire se na 35 m² unutarnjeg prostora, s dodatnom terasom od 20 m². Ovaj apartman može ugostiti do 4 osobe, a raspored kreveta je u dvije odvojene spavaće sobe, što omogućuje privatnost i udobnost tijekom boravka. Dnevni boravak je klimatiziran, a korištenje klima uređaja uključeno je u cijenu.
Gostima su na raspolaganju standardni wi-fi i satelitska televizija za opuštanje nakon dana provedenog na plaži. Kuhinja je opremljena osnovnim posuđem, mikrovalnom pećnicom, električnim kuhalom za vodu i aparatom za kavu, što olakšava pripremu obroka prema vlastitim željama. Na terasi možete uživati u jutarnjoj kavi ili večernjem druženju na otvorenom.
Apartman se nalazi u mjestu Baška na rivijeri Krk, u regiji Kvarner. Do mora i šljunčane plaže ima 500 m, a centar mjesta udaljen je 300 m. Objekt je lako dostupan automobilom, a gostima je osigurano besplatno privatno parkiralište.
Za dodatnu udobnost, u apartmanu vas čekaju posteljina, toaletni pribor i ručnici za kupaonicu. Apartman je prilagođen i gostima s kućnim ljubimcima, uz dodatnu naknadu za boravak ljubimaca. Prosječna ocjena gostiju za domaćina iznosi 4,5 od 5, a komunikacija s domaćinom moguća je na njemačkom, engleskom, talijanskom i hrvatskom jeziku.
Prikaži na kartiUlaz
Dnevni boravak
7 m2Prostorija je povezana:
S prostorijom Terasa
Blagovaonica
3 m2Kuhinja
4 m2Cijene za kapacitet:
Odaberi datum dolaska
Dolazak - Odlazak
Dolazak
-
Odlazak
-
| pon | uto | sri | čet | pet | sub | ned |
|---|---|---|---|---|---|---|
-10% Vrijedi do 30. 09. 2026.
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto*
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
*Potrebno provjeriti raspoloživost
Prikazane cijene važe za noćenje u odabranoj smještajnoj jedinici za gore navedeni broj osoba i za broj noćenja duži od 3.
Turistička pristojba je uključena u cijenu te se ne naplaćuje dodatno
Ukupno smještajnih jedinica:
3Apartmani
3
Smještaj 3.4
Domaćin 4.0
Harmat Ákos
2
1
10. 07. 2026.
A-19708-c
Nije vlasnik, već lokalna agencija za nekretnine poslala nam kontakt podatke gdje se moramo prijaviti. Naplatili su nam 25 eura za prijavu (turistička agencija Sil). Taj iznos naravno nije nigdje naveden prilikom rezervacije, odmor nije započeo na dobar način, stoga jedna zvjezdica. Problemi prijavljeni u apartmanu nisu riješeni, samo su obećali da će to učiniti.
Adriatic.hr
16. 07. 2026.Hvala vam što ste podijelili svoje povratne informacije. Žao nam je što vaše iskustvo nije započelo kako ste očekivali. Razumijemo da je zahtjev za plaćanjem dodatne naknade po dolasku mogao biti frustrirajući. Međutim, željeli bismo pojasniti da je obavezna naknada za prijavu jasno navedena u dokumentima za rezervaciju koje ste primili prije boravka, stoga nam je žao što je ta informacija možda previđena. Što se tiče prijavljenih problema u apartmanu, nismo primili nikakve pritužbe tijekom vašeg boravka. Da smo bili obaviješteni, rado bismo kontaktirali lokalnu agenciju i domaćina kako bismo što prije riješili situaciju. Cijenimo vaše povratne informacije i želimo vam sve najbolje u budućim putovanjima.
Majorné Áncsán Renáta
4
5
17. 07. 2024.
A-19708-a
Sudeći po slikama, očekivao sam da će biti malo veći. Na prozore su stavili komarnike zbog buba. Hladnjak je premali da u njega stane bilo što. Vlasnik je ljubazan. Plaža je blizu, ne morate čak ni koristiti auto.
domenica larocca
3
4
24. 08. 2023.
A-19708-a
Dobro namješten komforan stan. Preporučam manje tepiha za alergične osobe.opremljena kuhinja. Dobra lokacija nedaleko od mora i blizina supermarketa i trgovina.
Baška, Krk
Prikaži na kartiObjekt se nalazi pored lokalne ceste
Između objekta i plaže je lokalna cesta
Objekt se nalazi pored plaže
Moguć pristup automobilom
Objekt se nalazi u relativno tihom okruženju
Objekt se nalazi na osami
Objekt je okružen zelenilom
Plaža
500 m
More
500 m
Trgovina
300 m
Restoran
400 m
Centar
300 m
Bankomat
350 m
Hitna medicinska pomoć
18 km
Šljunčana
Kratki plićak
Prirodni hlad
"Privatna" plaža
Tuševi na plaži
Zabavni sadržaji
Plaža pogodna za nudizam (neslužbeno)
Službena nudistička plaža
Ugostiteljski objekt
Vodeni park
Pedaline
Suncobrani, ležaljke
Klimatizacija
WiFi Internet
Parkirno mjesto
Potrebno provjeriti raspoloživost
Ručnici i posteljina
Završno čišćenje
Plaćanje u gotovini na licu mjesta
Prijava gosta
5 €
/osoba (jednokratno)
Check-in
od 14:00h
Check-out
do 10:00h
Dozvoljeno pušenje
Dozvoljeni kućni ljubimci
U objektu borave drugi gosti *
Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
* U drugim smještajnim jedinicama, koje mogu, ali i ne moraju biti uključene u ponudu agencije
Smještaj A-19708-a je udaljen 500 m od plaže.
Najbliža plaža je Vela Plaža.
Tip plaže: šljunčana.
Ulaz u more je kratki plićak.
Ima tuš, zabavne sadržaje, ugostiteljski objekt, vodeni park, pedaline, suncobrane i ležaljke.
Smještaj A-19708-a je udaljen 300 m od centra mjesta.
Check in u smještaj A-19708-a moguć je od 14:00 sati na dan dolaska. Check out je do 10:00 sati na dan odlaska.
Gost se prijavljuje na recepciji.
Dnevna cijena najma smještaja A-19708-a kreće od 116,10 €. Točnu cijenu može se provjeriti odabirom datuma i broja osoba u rezervacijskoj formi. Sve informacije će biti prikazane u detaljnom izračunu cijene.
U cijenu smještaja A-19708-a je uključeno: klimatizacija, WiFi Internet, parkirno mjesto, ručnici i posteljina, završno čišćenje.
Za smještaj A-19708-a ne postoji mogućnost besplatnog otkaza najma.
Da, smještaj A-19708-a ima privatni parking (parkirna mjesta).
Da, smještaj A-19708-a prihvaća boravak kućnih ljubimaca uz nadoplatu.
Da, smještaj A-19708-a ima klimatizaciju i usluga je uključena u cijenu.
Klimatizacija je smještena u dnevnom boravku.
Ne, smještaj nema dvorište na korištenje.
Smještaj A-19708-a se nalazi u prizemlju.
Kapacitet osoba smještaja A-19708-a je 4.
Ležajevi su raspoređeni u više soba (2).
Da, smještaj A-19708-a ima privatnu terasu (20 m2).
Ne, smještaj A-19708-a nema balkon.
Da, smještaj A-19708-a ima besplatan Wi-fi.
Da, smještaj A-19708-a ima privatni fiksni roštilj.
Ne, smještaj A-19708-a nema bazen.
Ne, smještaj A-19708-a nema jacuzzi / hidromasažnu kadu.
Ne, u smještaju A-19708-a ne postoji usluga pranja rublja.
Ne, u smještaju A-19708-a ne postoji perilica rublja.
Ne možemo garantirati potpunu prilagođenost smještaja A-19708-a osobama s invaliditetom. Ukoliko imate specifične potrebe pristupačnosti (rampe, prilagođena kupaonica, širina vrata, lift), molimo da nas kontaktirate prije rezervacije kako bismo provjerili može li konkretna jedinica zadovoljiti vaše potrebe.
Ne, smještaj A-19708-a nije u kategoriji „Robinzonski smještaj”.
Ne, smještaj A-19708-a ne nudi uslugu doručka.
Organizacija zabava, proslava i većih okupljanja u smještaju A-19708-a nije dozvoljena. Smještaj je namijenjen isključivo prijavljenim gostima, a poštivanje kućnog reda i mira drugih gostiju i susjeda obavezno je.
Dolazak
Datum
Odlazak
Datum
Gosti
Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)
Prijavom možeš ostvariti više pogodnosti
Adriatic.hr
Poljička cesta 26
21000 Split, Hrvatska
Radno vrijeme:
Pon-Pet 08:00-22:00
Sub 08:00-22:00
Ned 08:00-22:00
OIB: 16364086764
ID: HR-AB-21-020038491