Radno vrijeme Icon clock Knjiga gostiju Icon guestbook Kontakt Icon phone

Jednosobni apartman uz plažu Zubovići, Pag A-6356-b

Plaža30 mod plaže

Opis smještajne jedinice

Apartman A-6356-b nalazi se u mjestu Zubovići na rivijeri Pag, u regiji Kvarner. Smješten je u prizemlju i nudi 31 m² unutarnjeg prostora, uz dodatnu terasu od 13 m² za opuštanje na otvorenom. Apartman može primiti do 4 osobe, a raspored kreveta je u jednoj spavaćoj sobi i dnevnom boravku.

Gostima su na raspolaganju klima uređaj u spavaćoj sobi, standardni wi-fi i satelitska televizija. Privatna kuhinja opremljena je osnovnim posuđem, a u kupaonici su dostupni ručnici, posteljina i toaletni pribor. Na raspolaganju su i sušilo za kosu, glačalo te daska za glačanje.

Vanjski prostor od 50 m² uključuje privatni parking, fiksni roštilj i mogućnost veza za brod. Apartman je lako dostupan automobilom. Udaljenost do mora je 30 m, do šljunčane plaže također 30 m, a pješčana plaža udaljena je 182 m. Najbliži veći centar, Novalja, nalazi se na 9 km.

Komunikacija s domaćinom moguća je na hrvatskom, engleskom, talijanskom i slovenskom jeziku, što olakšava dogovor i boravak. Apartman A-6356-b pruža praktičan smještaj u blizini mora i plaža, s osnovnim sadržajima za ugodan odmor na Pagu.

PrikažiPrikaži na karti
Mjesto4.5
Plaža4.8

Detalji o prostorijama

Ukupna površina44 m2

Ulaz

Poseban ulaz 

Dnevni boravak

14 m2
Ležaj1 x Kauč
Kapacitet prostorije2

Prostorija je povezana:

S prostorijom Terasa

Kuhinja

3 m2
Standardna oprema
Ima kombinirani hladnjakKombinirani hladnjak
Ima sudoperSudoper
Ima štednjakŠtednjak
Ima pećnicuPećnica

Spavaća soba

10 m2
Ležaj1 x Bračni krevet
Kapacitet prostorije2
Ima klima uređajKlima uređaj

Cjenik i raspoloživost

Cijene za kapacitet:

Odaberi datum dolaska

Dolazak - Odlazak

Dolazak

-

Odlazak

-

lipanj 2026
srpanj 2026

Cijene su umanjene za:

First minute
First minute

-10% Vrijedi do 30. 09. 2026.

Uključeno u cijenu

Klimatizacija

WiFi Internet

Parkirno mjesto*

Vez za čamac*

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

*Potrebno provjeriti raspoloživost

🏡Smještajne jedinice u objektu

Ukupno smještajnih jedinica

9

Apartmani

7

Studio Apartmani

2














































Recenzije

Smještaj 3.5

Domaćin 4.0

Sanela Draganović

5

5

15. 08. 2025.

A-6356-a

Anonimno

3

5

15. 08. 2025.

AS-6356-b

Apartman je jako loše opremljen, po dolasku nije bilo toaletnog papira, čistoća bi također mogla biti bolja, posvuda je bilo paučine i puno prašine ispod kreveta. Apartman vjerojatno ima najgori miris u cijeloj kući. Prozori su okrenuti prema ulici gdje neprestano čuje buka od bučnih susjeda, a terasa je u mirnom dijelu vrta, ali ipak klima iz ostalih soba neprestano zuji i izlazi topli zrak. Nakon nekoliko dana, jak vjetar je srušio tendu koja je dodatno prekrivala terasu, ali nitko je nije uspio vratiti tijekom cijelog boravka, pa smo je mogli koristiti samo navečer. Moram spomenuti i nekog dobrog tipa koji je svako jutro oko 6:00 uključivao brusilicu ili nešto slično i renovirao sobu odmah ispod nas. Da nije bilo tih neugodnosti, sve bi bilo super, budući da cijela zgrada ima jako dobru lokaciju i lijepo je napravljena.

Anonimno

1

1

03. 08. 2024.

A-6356-e

Očito nije u skladu. Treba izvršiti nekoliko popravaka. U usporedbi s ostalom konkurencijom vrlo visoka kvaliteta i cijena.

Lokacija

ZubovićiPag

PrikažiPrikaži na karti

Okruženje

Objekt se nalazi pored glavne ceste

Moguć pristup automobilom

Objekt se nalazi u tihom okruženju

Objekt se nalazi na osami

Objekt je okružen zelenilom

Udaljenosti

Plaža

Plaža

30 m

More

More

30 m

Trgovina

Trgovina

270 m

Restoran

Restoran

40 m

Centar

Centar

9 km - Novalja

Plaže

Važne informacije

Uključeno u cijenu

Klimatizacija

WiFi Internet

Parkirno mjesto

Potrebno provjeriti raspoloživost

Vez za čamac

Potrebno provjeriti raspoloživost

Ručnici i posteljina

Završno čišćenje

Check-in

od 14:00h

Check-out

do 10:00h

Dolazak

Datum

Odlazak

Datum

Gosti

Ukupno: 0 (odrasli: 0, djeca: 0)

Rezerviraj